Avantajlar

Özenle uyguladığımız kaplama işlemlerimizin, ürünlerinize katacağı birçok avantaj ve fayda var.

*Kalitemize güveniyoruz; size istediğiniz her türlü test ve analizi sunabilmekte ve istediğiniz özelliklerde kaplama yapabilmekteyiz.

*Renklerimiz standarttır;  her seferinde aynı tonda renk alabilmeniz için sektörün önde gelen kimya firmaları ile çalışmaktayız.

*Dayanıklı kaplama yapıyoruz; Lak kaplama ultraviyole dayanımı yüksek, korozyona ve çizilmeye karşı dayanıklı bir kaplama çeşididir. Kaplamalarımız 72 saat tuz testi, aseton, cif ve diğer kimyasal testlerden geçmektedir.

*Ekonomik çözümler sunuyoruz;   günümüzde zorlu piyasa şartlarında rekabet edebilmenin zorluğunun farkındayız. O yüzden kaliteden ödün vermeden ekonomik kaplama çözümleri sunuyoruz.

*Ekstra maliyet yok; kapladığımız ürünler üzerine sonradan vernik atılmasına veya koruyucu bir katmana ihtiyaç duymaz. Size teslim ettiğimiz her ürün uzun yıllar boyunca dış etkenlere dayanacak kalite ve güçtedir.

*Çevre dostu kaplama; Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği ve sağlığını önemsiyoruz. Bünyemizde çevre mühendisi ve iş güvenliği uzmanları ile çalışıyor, her türlü atık ve çevre temizliği konularına önem veriyor, kullandığımız kimyasallar konusunda titiz davranıyoruz.

TEKLİF ALIN

BİZİMLE
İLETİŞİME GEÇİN

İletişim formundan bize ulaşabilirsiniz, size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.