Metal Kaplama

Regnum Metal Kaplama’da metal üzerine; Krom, nikel, altın, rose gold, mat siyah, gümüş renkleri kaplanabilmektedir. Kaplanacak ürünler polisaj yapılıp ardından sırasıyla ultrasonik banyoda temizlik, bakır banyosunda bakır çekme işlemi, nikel banyosunda koruyucu parlak nikel kaplama en son olarak da krom banyosunda renklendirme işleminden geçmektedir.

Regnum Metal Kaplama’da; Mobilya Aksesuarı, Banyo Aksesuarı gibi günlük hayatta ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan aksesuarlarda yüksek kaliteli ve göz alıcı çözümler sunuyoruz. Kaplamalarımızda parlak ve göz alıcı renklere önem verdiğimiz gibi kaplama kalitesi ve sağlamlığını da uzun yıllar dayanacak şekilde hassasiyetle sağlıyoruz.

Regnum Garage markamız ile metal kaplama ve boya konusundaki uzmanlığımızı modifiye ve klasik araba severlerin hizmetine sunmaktayız. Volkswagen Beetle, Trabant, Mini Cooper,  Cadillac, diğer klasik araba ve amerikan arabalarında eski, paslı veya boyası bozulmuş aksesuarlarınızı yeniden kaplayarak ve boyayarak yeniliyoruz.

Regnum Garage’da seçenekler arasında krom, nikel gibi metal kaplamaların haricinde; karbon kaplama, ahşap kaplama, soft touch vernik, piano black, mat krom ve diğer boya seçenekleri mevcuttur. Araç içi modifiye ve yenileme de sınırsız seçeneklerimiz klasik araba severler ve modifiye severler için birçok opsiyon sunmaktadır.

Sadece arabada değil, Harley Davidson gibi motorsikletlerin modifiye ve yenilemesinde de metal kaplama; krom, nikel, 3D kaplama; karbon, ahşap ve boya; soft touch vernik, piano black, mat krom ve ral kartelasında seçebileceğiniz birçok farklı boya seçenekleri mevcuttur.

Regnum Metal Kaplama ve Regnum Garage’da ayrıca ev dekorasyonu ve iç mimarideki üretim tecrübemizi klasik araç aksesuarlarına da taşıyoruz. Volkswagen Beetle, VosVos, Trabant, Mini Cooper gibi klasik araçların üst tavan metal bagajlık ve arka bagaj üstü valiz rafı gibi özel aksesuarlarını kişiselleştirerek üretebilmekteyiz.

Regnum Garage’da piano black boya, mat krom boya ve soft touch vernik dışında ral kartelasından seçebileceğiniz birçok boya seçeneği dışında 3D Kaplama (sulu transfer) yöntemi ile karbon kaplama ve ahşap kaplama da yapabilmekteyiz.