Neler Yapıyoruz?

Aksesuarlara, hediyelik eşyalara, araba parçalarına, banyo ve mobilya aksesuarlarına, takılara, nargilelere, tepsilere, tokalara, yenilemek istediğiniz, rengini değiştirmek istediğiniz eşyalarınıza, kısaca aklınıza gelebilecek her türlü metal yüzeylere dekoratif metal kaplama yapıyoruz.

Metal yüzeyleri kaplar ve renklendirirken iki farklı yöntem kullanmaktayız; Birincisi standart nikelaj ve kromaj işlemidir. Bu işlemlerde krom kaplama sonrası ayna gibi parlak yüzey elde edilirken nikelajda biraz daha sarı bir renk elde edilmektedir. Günlük hayatımızda karşımıza çıkan, sürekli kullandığımız birçok eşya ve aksesuar genelde krom veya nikel kaplıdır. Örneğin musluklar, araba jantları, mobilya kulpları genelde krom kaplıdır.

Bir diğer kaplama işlemi ise metal üzerine yapılan ELEKTROFORETİK LAK kaplama işlemidir. Bu kaplama ve renklendirme işleminde ürüne istenilen dekoratif bir renk verilebilir. Örneğin ALTIN, ROSE GOLD, MAT SİYAH, BRONZ gibi renkler tercih edilebilir. LAK kaplama ekonomik olduğu gibi son derece dayanıklıdır ve mücevherat, mobilya ve banyo aksesuarı, hediyelik eşya, züccaciye gibi birçok sektörde kullanılmaktadır. Nemli ve ıslak ortamlara, korozyona, darbe ve çizilmelere dayanıklıdır. Ayrıca sonradan renkte solma, kararma gibi değişiklik olmadığı için ürünlerde standart renk istenildiğinde başvurulması gereken kaplama yöntemidir.

Ücretsiz numune için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Eğer; “Benim ürünlerime LAK kaplama yapılır mı?”, “Değişik renk çalışmaları deneyebilir miyim?” gibi sorularınız varsa memnuniyetle size yardımcı oluruz.